Top

Radyofrekans 4 Şekilde Etki Eder

Bi-Polar Radyofrekans: Cildin sıkılaşmasını ve yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar
Kızıl Ötesi Işık: Yağ hücrelerinin parçalanması için gerekli hipertermiyi sağlar
Vakum: Dolaşım düzenleme
Mekanik Masaj: Lenfatik drenaj

Bu özellikleri sayesinde;

  • Selülit görünümünün giderilmesi,
  • Bölgesel incelme ve kilo kaybı sağlanması,
  • Cilt sıkılaşması,
  • Geniş alanlarda kullanılabilen ve özellikle selülitli bölgelerde tercih edilen geniş başlığı dışında küçük başlığı ile de yüz, çene altı, boyun, kol gibi küçük alanlarda incelme, cilt sıkılaştırma amacıyla kullanılabilmektedir.

 Radyofrekans 4 Şekilde Etki Eder
Uygulandığı Yerler

Uygulandığı Yerler

- Bacaklar ve basen,
- Üst kol,
- Bel yan bölge,
- Karın,
- Çene altı,
- Yüz

Haftada 2 kez olmak üzere selülit derecesine göre 8-10 seans olarak önerilmektedir. Portakal kabuğu görüntüsünün giderilmesinin yanısıra bacak ve bel çevresinde yağların parçalanmasını sağlayarak azalma meydana getirir. Radyofrekans enerjisi aynı zamanda cildin gerginleştirilmesi ve toparlanması amacıyla da kullanılmaktadır. Bu özelliği sayesinde sadece selülitlerin ortadan kaldırılması için değil aynı zamanda yüz ve boyunda sarkmaları azaltmak, yüz ovalinin belirginleşmesi ve yüz cildinin sıkılaşması için de etkili olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Tedavi Hangi Sıklıkta ve Ne Süreyle Uygulanmalıdır?
Başlangıçta haftada iki kez olmak üzere 8-10 seans önerilir. Bazı hastalarda ilk 10-12 seansta gelişme saptanırken bazı kişilerde 16 seansa ihtiyaç duyulabilmektedir. Elde edilen sonucun kalıcı olmasını sağlamak amacıyla ayda bir tek seans uygulanabilir. Her bir seans 45-60 dakika sürer. Bu süre uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre artıp azalabilir.

İŞLEM SIRARINDA NELER HİSSEDİLİR?
İşlem yapılan deri yüzeyinde cildin ısınmasına bağlı olarak pembelik saptanır. İşlemden sonra birkaç saat süren bir ısı bölgede hissedilir. Hemen işlem ardından günlük aktivitenize başlayabilirsiniz.

VELASMOOTH TEDAVİSİ GÜVENLİ MİDİR?
Esmer ciltler ve bronz ciltlerde bile güvenle uygulanır.

Aynı zaman da liposuction operasyonu sonrasında iyileşmeyi hızlandırmak, ödemlerin daha çabuk yok olmasını sağlamak ve kontürü düzeltmek amacıyla da kullanılmaktadır.

Vücut şekillerinden ve kilolarından bağımsız olarak yirmi yaşın üzerindeki kadınların %80'i selülit problemi yaşıyor. Kadınlar geleneksel pahalı medikal prosedürlerle sınırlanan çözümlerden daha etkin ve uzun süreli çözümlere yöneliyorlar.

 

WhatsappWhatsapp